צור קשר

ריח רע בבית מצנרת הביוב, מלבד היותו מטרד המשבש את איכות החיים, עלול להיות גם מסוכן לבריאות           -פליטת גזים רעילים-.

רכשתם דירה חדשה ,נכנריחוסתם לבניין חדש ,למה אתם צריכים לסבול ?

דיירי הבניין  עלולים "להתרגל" בקלות לריח שגורם למטרד בריאותי

אל תשארו אדישים לריחות רעים, יש פתרון!
 

בשלב הראשון חברתנו מבצעת אבחון לבעיית הריחות באמצעות צילום פנים צנרת לקווי הניקוז/ביוב, על מנת לאתר כשלים וליקויים בצנרת כמו: סתימות, גוף זר בצינור, סדק/שבר בקו וכו', בהתאם לממצאים - יינתן הטיפול המתאים על מנת לסיים עם בעיית הריחות אחת ולתמיד.

פליטת אוויר רע מצנרת אוורור לביוב, בגג הבניין או בכל נקודה אחרת בה מסתיים צינור האוורור פליטת אוויר רע בתוך הדירה בעיקר בחדרי השירותים והמקלחת, או בכל מקום בו ישנו מחסום ריח/סיפון.

ישנם פתרונות :

נשם אויר חד כיווני בראש צינור האוורור הראשי של הבניין. מותקן בהתקנת חדירה פשוטה (אנכית בלבד!), ונט) מחדיר 32 ליטר אוויר נקי בשנייה לתוך הצנרת, מונע ריח חיצוני ומווסת את הלחץ הנגטיבי בתוך הצנרת. לאחר ההתקנה המוצר אינו דורש כל תחזוקה לשנים רבות.

 

בבניינים רבי קומות, כאשר נוזלי הביוב יורדים למטה במהירות לחלקו התחתון של הבנין, הם מושכים איתם למטה גם אויר רע הנמצא לאורך צינור הביוב.

כשהנוזלים והביוב מגיע לפניה האופקית של הצנרת בקומה התחתונה של הבניין, הנוזלים יודעים לפנות הצידה, אולם האוויר לא יודע לעשות זאת, אי לכך, לחץ האוויר משנה כיוון כלפי מעלה, ועולה חזרה במהירות הקול

האוויר החוזר יוצר בעבוע במים העומדים (בועות אוויר כמו ברתיחת מים) אשר באסלות, סיפונים וכו', וגורם להתפשטות ריח ביוב בתוך החדר.

התקנת מתקן צנרת ב-°45 בקוטר "4 מצינור הביוב הראשי החל מהקומה הראשונה/שנייה ובכל קומה של הבניין.

 

 

בדיקת רטיבות
בדיקת איטום ,ורטיבות