נוכח העובדה שיש בניה ענפה הן בשל פרויקט "המחיר למשתכן" והן בשל עליית מחירי הדיור, ישנה חשיבות רבה לחוות דעת טרם הרכישה, בפרט שקימת אחריות של היזם, חשוב לדעת כי הקבלן מחויב לתקן את ליקויי הבניה בכפוף לתקנות הבניה, ולחוק מכר הדירות כך שאחריות למערכות אינסטלציה הם 3 שנים ולחיפוי 7 שנים .

אך יש מקרים בהם הוא מנסה להסיר את אחריותו או נמנע מלבצע את התיקונים הנדרשים על מנת לחסוך בעלויות לכן אנו מבצעים גם בדק חוזר לאחר תיקוניי הקבלן.

כיום כאשר ערך הדירות עולה ושובר כל יום שיאים חדשים, צעירים רבים, משפרי דיור, משפחות ומשקיעים אשר רוכשים דירות מודיעים לכךשרכישת דירה זה פרויקט לא פשוט ,לכן קשת ביקורת מבנים מציעה שרות איכותי ע"י מומחים בתחום הבניה,בכך שמלווה את הלקוח שמלב חוות הדעת ועד לייעוץ משפטי.

השרותים המוצעים:

  • בדיקת דירה חדשה מקבלן ,בדיקה דירה ישנה
  • בדיקה של רכוש משותף לכל תקופת האחריות  .
  • בדיקת עבודות איטום בגג ,רטיבות בקירות ,סדקים.
  • בדיקת שיפועים לפי ההיתר, בדיקת מידות לפי תוכנית ההיתר.
  • בדיקת נגישות מבנים ,נכים , תתקיים לפי הנחיות של הת"י 1918
  • פיקוח על פרויקט תמ"א 38 

כמו כן חוות דעת הנדסית כוללת תיעוד הממצאים בצורה מפורטת וברורה  בתוספת הערכת שווי לתיקון הליקוי המלווה בתמונות צבעוניות וברורות, וכן השוואות בין התוכנית האדריכלית לבין הקיים בשטחוזאת כדי למנוע חריגות מההיתר ובכך להשפיע באופן ישיר  על ירידת ערך הנכס.

בנוסף אנו מסייעים ללקוח ומעמידים לרשותו שרותי עו"ד ,שמאי מקרקעין (בירידת ערך הדירה), כאשר לדעתנו הליקויים חורגים מהיתר הבניה, או שהם מהווים סכנה בטיחותית.

חברתנו מספקת מכתב ראשוני לקבלן כאשר אין מענה .

מעבר לכך חוות דעת הניתנת מוקפדת ומדויקת כך שדוחות משמשים עדות קבילה בבתי משפט ברחבי הארץ

קבוצת קשת: ביקורת מבנים
קשת גרופ -- בדיקת לחות
ניהול ואחזקת מבנים